Přidat inzerát
Kategorie:
Příbuzné kategorie:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Reklama:
stříbro
Podpořte hudebníky:
Pokud se Vám tento projekt líbí a máte vlastní stránky, můžete podpořit tuto sekci vložením ikonky na svůj web:
Místa v kapele - inzeráty

Třeba právě díky Vám tu nějaký zpěvák najde svou kapelu, nebo si někdo talentovaný pořídí svou první kytaru...
Podpořte tak inzerující hudebníky!
Více ikonek...

Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Partneři sekce:
Rockmag.cz

CZ Music

www.metalbook.net
http://mortemzine.net/
http://www.cavern.cz
Hard Music Base: Encyklopedie H&H hudby.
Metal Web
RUM Zine
Panda Zine
iRockShock.net
volumemax.net
REKLAMA: Přívěsky kytar:
Nabízíme různé přívěsky kytar pro všechny příznivce muziky! - KLIKNI!

Hudební inzerce

Počet inzerátů v kategorii: 3865 (zobrazeny 91 až 100)
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Stránka:<< Předchozí   ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ...  Další >>
Přidat inzerát do této sekce
Rocková kapela - POSEIDON -,hraje ty největší hity z celého světa.Zahrajeme vám na vašich oslavách,nebo zabavách,letních parketech,motosrazů, všech hudebních akcích.Rezervujte si volné termíny,dejte nám vědět - tel" 736 646 777 - Michal.

Vlastnímě špičkovou zvukovou aparaturu 12Kw a vlastní světelný park

Hrajeme staré pecky od kapel SLADE,SWEET,DEEP PURPLE,E.L.O,STATUS QUO,THE OUTFIELD,QUEEN A HLAVNĚ OD KAPELY U2 a spousty dalších a také českou rockovou scenu.Muziky je opravdu hodně a každý si najde tu svou.Proto neváhejte a objednejte si kapelu POSEIDON ještě dnes.Hrajeme i vlastní tvorbu,tak stačí napsat,přijedeme...!!!!
Detail
Zajetá kapela s vlastní tvorbou, vystupující i jako zábavovka - pop, rock - svatby, plesy, zábavy, hledá zpěváka zpívajícího česky i anglicky, který je současně i kytarista se zkušenostmi. Akce zajištěny včetně Silvestra.
Detail
17. června 2017 
Poptávka:  Hledáme zpěváka-kytaristu Brno a okolí
Zajetá kapela s vlastní tvorbou, vystupující i jako zábavovka - pop, rock - svatby, plesy, zábavy, hledá zpěváka zpívajícího česky i anglicky, který je současně i kytarista se zkušenostmi. Akce zajištěny včetně Silvestra.
Detail
17. června 2017 
Nabídka:  Hudba k tanci-duo Jans
Duo JAN'S - zpěváka a hudebníka JANA ŽIŠKY - Vám zahraje současné a minulé zahraniční, CZ - SK , hity známých interpretů, skupin a legend v profi podání k tanci a poslechu, na různých společenských akcích, pro naše a zahraniční hosty, po celé ČR . www.duojans.sweb.cz
Detail
Zdar, sháním bubeníka, zpěváka a kytaristu do heavy/speed metalové kapely.. hraju na kytaru je mi 19 a nejvíce mně inspirují accepti, judasi a staří helloweeni...dělám na vlastní hudbě, mám toho hodně a chce to už začít hrát...dávám si na těch skladbách hodně záležet, aby to stálo za to...mám kámoše který hraje na basu a doma dává dohromady zkušebnu. Už se prosím ozvěte vy, co to s hudbou myslíte vážně. Děkuju!
Detail
Hledáme zpěváka/zpěvačku do začínající kapely v Jihomoravském kraji. Ostatní členové 16-20 let. Žánry heavy metal, thrash metal, rock. Nějaké koncerty už jsou domluveny.
Detail
Pořádáte ples, firemní večírek, taneční zábavu, svatbu nebo rodinnou oslavu a ještě nemáte hudbu Pak jsme tu pro vás! Kapela A&E je tou správnou volbou pro dobrou zábavu všech věkových kategorií. Výběr repertoáru je vždy podřízen konkrétnímu složení posluchačů a zahrnuje široké spektrum českých a zahraničních skladeb, evergreeny i současnou populární hudbu, skladby rockové, bluesové, instrumentální a samozřejmě lidovky (valčík, polka, tango. ). Pro V. I. P. akce nabízíme produkci tzv. tafel music, kdy budeme vytvářet atmosféru pro Vaše obchodní či jiné jednání jako hudební kulisa. To vše můžete mít za přijatelných cenových podmínek. Nástrojové obsazení: kytara, altsaxofon, klávesy. Proto neváhejte a zamluvte si termín-určitě nebudete litovat! Tel: 607215319. Na internetu nás nsjdete zadáním - kapela metropol, nebo přímo - http://metropolmusic.webnode.cz
Detail
Live Band für Ihre Verastaltung und spielen internationales Repertoire fürs Publikum in jedem Alter. Sowohl beim freundschaftlichen Beisammen, auch bei feierlichen Betriebs- oder Familienabenden bieten wir angenehme Unterhaltung an. Es wird Deutsch, Englisch, Tschechisch, Französisch, Italienisch sowie Spanisch gesungen und in allen Rhythmen gespielt.
Tel:607215319,
Detail
Hledáte kvalitní živou hudbu na svatbu, narozeniny, ples, zábavu či firemní večírek? Kapelu, která hraje pro mladé, střední generaci i pro seniory? Pak je tu hudební skupina Hroši, ...
Detail
16. června 2017 
Nabídka:  Bubeník hledá kapelu v Ostravě a okolí
Hledám kapelu která má chuť hrát indie elektro. Inspirace v Naked and Famous, M83, ap.

Mam jak akustické, tak elektro bicí.
Zkušenosti v rockové, punkové i metalové kapele.

Adam
Detail
Zobrazena stránka: 10 ze 387
Stránka:<< Předchozí   ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ...  Další >>