'; Hudba - hudební inzerce, bazar
              
Přidat inzerát
Kategorie:
Příbuzné kategorie:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Reklama:
stříbro
Podpořte hudebníky:
Pokud se Vám tento projekt líbí a máte vlastní stránky, můžete podpořit tuto sekci vložením ikonky na svůj web:
Místa v kapele - inzeráty

Třeba právě díky Vám tu nějaký zpěvák najde svou kapelu, nebo si někdo talentovaný pořídí svou první kytaru...
Podpořte tak inzerující hudebníky!
Více ikonek...

Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Partneři sekce:
Rockmag.cz

CZ Music

www.metalbook.net
http://mortemzine.net/
http://www.cavern.cz
Hard Music Base: Encyklopedie H&H hudby.
Metal Web
RUM Zine
Panda Zine
iRockShock.net
volumemax.net
REKLAMA: Přívěsky kytar:
Nabízíme různé přívěsky kytar pro všechny příznivce muziky! - KLIKNI!

Hudební inzerce

Počet inzerátů v kategorii: 3247 (zobrazeny 21 až 30)
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Stránka:<< Předchozí   1 2 [3] 4 5 6 7 8 ...  Další >>
Přidat inzerát do této sekce
PŘIDÁNO VČERA   19. ledna 2018 
Poptávka:  Hledám zpěvačku do symphonic rock projektu
Ahoj, hledáme zpěvačku, nejlépe mezzosopranistku, do symphonic/experimental rocku. Zkušenosti, vybavení i prostory máme.
PS: žádnou Tarju prosím :)
Detail
PŘIDÁNO VČERA   19. ledna 2018 
Nabídka:  Lekce na kontrabas
Individuální výuka kontrabasu. Styly - jazz, swing, country, klasická hudba atd. Výuka improvizace (hra z akordových značek, walking bass...), čtení not, hra smyčcem i pizzicato. Vyučuje absolvent Akademie múzických umění v Praze, člen Jihočeské filharmonie a kapely McBerds.
Detail
PŘIDÁNO VČERA   19. ledna 2018 
Poptávka:  Hledám zpěváka
Ahoj skládám synthpopovou hudbu s důrazem na silné melodie, chytré texty. Spolupracuji s textařem z Anglie (texty jsou tedy v anglkičtině). Hledám zpěváka s příjemným popovým hlasem, kterému nedělá problém zpívat v angličtině a má seriózní zájem nahrát desku a založit skupinu (resp. pop duo). Zkušenosti pro mě nejsou důležité, ale spolehlivost a odhodlanost ano. Jestliže máte zájem. Napište něco o osobě a přiložte ukázku vašeho zpěvu.
Detail
PŘIDÁNO VČERA   19. ledna 2018 
Nabídka:  Hudba na svatbu, ples, fir. večírek - GRIFIS
Dobrý den, uvědomujeme si, že hudba na svatbu je neopomenutelnou součástí vašeho svatebního dne. Výběrem vhodné hudby dotvoříte atmosféru celého dne tak, že na něj vy ani ostatní svatebčané jen tak nezapomenete. Jsme hudební duo a nabízíme na vaši svatbu ideálně nakombinovanou živou i reprodukovanou hudební produkci, široký repertoár od současných hitů přes disko, rock, country až po lidovky. Hrajeme taky plesy, fir. večírky a podobné akce. Více na našem profilu a na našich internetových stránkách. Těšíme se na vás kapela GRIFIS
Detail
PŘIDÁNO VČERA   19. ledna 2018 
Nabídka:  Kapela Děda Stárek hledá klavíristu (Praha)
Hledáme klavíristu. Jsme kapela Děda Stárek. Hrajeme písničky Ivana Mládka v originálních aranžích. V obsazení zpěv, banjo (kytara), trubka, tuba, valcha/perkuse. Očekáváme: schopnost improvizace. Máš zájem? Napiš přes náš web.
Detail
18. ledna 2018 
Nabídka:  Zvukař - vlastní technika
Nabízím ozvučení akcí v Praze a okolí do cca. 70km. Disponuji vlastní technikou, se kterou jsem schopen ozvučit prostory (jak vnitřní, tak vnější) kapacity 100 - 200 lidí. Dále je možnost multitrack záznamu Vaší akce/koncertu. Nabízím samozřejmě i obsluhu Vaší techniky po přechozí konzultaci. Pro bližší informace a pro případ zájmu mne kontaktujte pomocí mailu níže.
Detail
18. ledna 2018 
Poptávka:  **HLEDÁM KYTARISTU Z BRNA NEBO OKOLÍ***
Ahoj, hledám kytaristu z Brna nebo okolí. Je mi 21 let, hraji na kytaru přes 12 let, několik let jsem hrál v kapele. Mám veškeré vybavení (aparatura, světla, ozvučení atd.). Chtěl bych k sobě najít podobně starého kytaristy. Hraji převzaté, ale chtěl bych časem i něco svého třeba..

Tady je malá ukázka toho, jak asi hraji.
https://youtu.be/8PkAtYfLOgI

Na fotkách je kapela, se kterou jsem hrál.
Já, zpěvák a kytarista.

Můj tel. 775244330
Detail
Ostravská kapela Spektra nabízí živou hudbu na ples, večírek, svatbu, narozeniny a jiné rodinné oslavy, karneval, městské slavnosti a jakékoliv společenské akce. Hráváme v různém složení (duo, trio, kvartet). Profesionální aparatura, světelné efekty, 100% spolehlivost a zodpovědný přístup samozřejmostí. Vše o nás najdete na www.skupinaspektra.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/SkupinaSpektra/ .
Detail
Hudební skupina Orchestra Party - firemní akce, plesy, info na webových stránkách, nebo facebook - music band Orchestra Party http://www.orchestraparty.cz
Detail
18. ledna 2018 
Nabídka:  Zdar muzikanti
Hledám kapelu z Prahy ve stylu kvalitních metalových odnoží anebo hard rocku. Je mi 28 a na kytaru hraju zhruba 15 let. Pokud jste banda fajn týpků, tak se neváhejte ozvat.
Detail
Zobrazena stránka: 3 ze 325
Stránka:<< Předchozí   1 2 [3] 4 5 6 7 8 ...  Další >>