Přidat inzerát
Kategorie:
Příbuzné kategorie:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Reklama:
stříbro
Podpořte hudebníky:
Pokud se Vám tento projekt líbí a máte vlastní stránky, můžete podpořit tuto sekci vložením ikonky na svůj web:
Místa v kapele - inzeráty

Třeba právě díky Vám tu nějaký zpěvák najde svou kapelu, nebo si někdo talentovaný pořídí svou první kytaru...
Podpořte tak inzerující hudebníky!
Více ikonek...

Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Partneři sekce:
Rockmag.cz

CZ Music

www.metalbook.net
http://mortemzine.net/
http://www.cavern.cz
Hard Music Base: Encyklopedie H&H hudby.
Metal Web
RUM Zine
Panda Zine
iRockShock.net
volumemax.net
REKLAMA: Přívěsky kytar:
Nabízíme různé přívěsky kytar pro všechny příznivce muziky! - KLIKNI!

Hudební inzerce

Počet inzerátů v kategorii: 3957 (zobrazeny 51 až 60)
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Stránka:<< Předchozí   1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ...  Další >>
Přidat inzerát do této sekce
Zdravím, jsme dva kytaristi a basák. Sháníme bubeníka a zpěváka do heavy metalové kapely. Hudbu dělám já a nejvíce mně inspirují kapely judas priest, accept, wasp, helloween. Proto sháním lidi kteří by chtěli dělat tento styl, protože je důležité abychom se sehráli a bavilo nás to. Věkově nejlíp kolem 20 let, ale je to celkem jedno.
Detail
Hudební duo Pavel & Renata nabízí vystoupení na Vaši svatbě, večírku či jiné příležitosti k tanci.Objednávky na tlf.608 27 11 27,nebo mail:hudba.decin@centrum.cz Jsme také na FB jako HudbaNaSvatbu.Hrajeme to co všichni ostatní:písně všech žánrů pro všechny generace :-)Můžete využít naší nabídky karaoke.Seznam písní, termínů i ukázka na stránkách www.hudbanasvatbu.cz ,hlavně středočeský a severočeský kraj,ale po dohodě kamkoliv:-)Cena za hodinu(700,-) a náklady na dopravu 3,-Kč/km,když je to dál než dojdem pěšky.
Detail
26. května 2017 
Poptávka:  Hledá se zpěvačka z Prahy a okolí
Ahoj, snažím se tvořit elektronickou taneční hudbu a proto hledám zkušenou zpěvačku do týmu. Tady je poslední písnička, kterou můžeš nazpívat možná právě Ty (https://www.youtube.com/watch?v=j8zLrRnBEik). Pokud Tě to zaujalo, pošli ukázku svého zpěvu, foto a pár slov o sobě na uvedený email. Peter
Detail
26. května 2017 
Nabídka:  Kytarová škola Václava Veselého
Nabízíme soukromé lekce hry na elektrickou kytaru. Výuka je zaměřena na rozvoj širokého spektra hráčských technik (bending, legatové hraní, sweeping, tapping, chicken-picking atd.), improvizačních schopností a pohotovosti v rozličných stylech a na orientaci v hudebni teorii (harmonii, kontrapunktu...) a její využití v praxi kytaristy.

Škola vychází z dlouholetých zkušeností Václava Veselého, který působil ve skupinách jako Etc... Vladimíra Mišíka, Framus 5 Michala Prokopa, spolupracoval s Janou Kratochvílovou, Bratry Nedvědy a mnoha dalšími, v současnosti vystupuje se svými kapelami Doborhošť a Irish Dew. Mezi řady jeho žáků patří i Jan Dick Daniels (Steve Vai, Al Di Meola,...) Rudy Linka, Lenka Filipová, Petr Roškaňuk (Žlutý pes, ABBand,...) a další.

Spolu s individuální výukou jsou spojené také výjezdní víkendové semináře určené zejména pro žáky, které se konají jednou za půl roku a jsou zaměřené na praktické zkušenosti s hraním v kapele. Dále nabízíme letní intenzivní kurzy kytary a pravidelné přednášky o hudební teorii a jejím využití v praxi (zejména) kytaristy.
Detail
26. května 2017 
Poptávka:  Hledáme kytaristu + bubeníka
Olomoucká, zábavová, hardrocková kapela TRIFID s 35. letou tradicí, hledá zkušeného, vybaveného, spolehlivého, mobilního kytaristu a bubeníka, kteří už vědí, co chtějí. Prosím ne směnaře !
Detail
26. května 2017 
Nabídka:  Živá hudba kapela METROPOL
Pořádáte ples, firemní večírek, taneční zábavu, svatbu nebo rodinnou oslavu a ještě nemáte hudbu Pak jsme tu pro vás! Kapela Metropol je tou nejlepší volbou pro dobrou zábavu všech věkových kategorií. Výběr repertoáru je vždy podřízen konkrétnímu složení posluchačů a zahrnuje široké spektrum českých a zahraničních skladeb, evergreeny i současnou populární hudbu, skladby rockové, bluesové, instrumentální a samozřejmě lidovky (valčík, polka, tango. ). Pro V. I. P. akce nabízíme produkci tzv. tafel music, kdy budeme vytvářet atmosféru pro Vaše obchodní či jiné jednání jako hudební kulisa. To vše můžete mít za přijatelných cenových podmínek. Nástrojové obsazení: kytara, altsaxofon, klávesy. Proto neváhejte a zamluvte si termín-určitě nebudete litovat! Tel: 607215319. Na internetu nás nsjdete zadáním - kapela metropol, nebo přímo - http://www.metropolmusic.cz
Detail
E – mail: dj_equipmentstore@hotmail.com

djequipmentstoreltd@gmail.com

SKYPE: djequipmentstoreuk


DJ SETS:

Pioneer DJ CDJ-2000 Nexus Set: 2x CDJ-2000 Nexus, 1x DJM-900- ...
Detail
Pětičlenná východočeská kapela Skelet hraje klasický i současný melodický rock, pop, evergreeny a lidovky na firemních akcích, plesech, oslavách , zábavách a svatbách v obsazení: kytara, baskytara, bicí, klávesy a zpěv.
Detail
Zdravím, jsme dva kytaristi a basák. Sháníme bubeníka a zpěváka do heavy metalové kapely. Hudbu dělám já a nejvíce mně inspirují kapely judas priest, accept, wasp, helloween. Proto sháním lidi kteří by chtěli dělat tento styl, protože je důležité abychom se sehráli a bavilo nás to. Věkově nejlíp kolem 20 let, ale je to celkem jedno.
Detail
25. května 2017 
Poptávka:  Hledáme basu a bicí. Classic Rock.
Zdravíme,
kytarista a zpívající klávesák/pianista hledají ke společnému hraní basáka a bicmena. Zpěv vítán, není podmínkou. Klasický rock / hard rock s prvky blues, soulu a funky. Coververze, do budoucna vlastní tvorba, se kterou už začínáme, převážně angličtina. Zkušebna naše vlastní, bezplatná, čisté prostředí, bicí možno nastálo nastěhovat. Pro začátek nezávazně, nejsme žádní profíci a nejde nám o výdělek ale pokud si budeme muzikantsky i lidsky rozumět, určitě bychom to chtěli dotáhnout k dobře fungujícímu bandu, pravidelnému koncertování a časem k nahrávání. Praha-východ (Brandýs n/L), případně Praha, věkově nejlépe 18-30. Předchozí zkušenosti s hraním v kapele nemáme velké, ale nějaké to hudební vzdělání by bylo a chceme na sobě makat.
Je-li v okolí někdo přibližně našeho věku s basou či bicími, kdo by měl chuť hrát poctivý sedmdesátkový rock a nemá s kým, pak je to náš člověk!:) Chápeme, že podobně zaměřených muzikantů v naší generaci nebude moc ale nechce se nám věřit, že by nebyli žádní!
Detail
Zobrazena stránka: 6 ze 396
Stránka:<< Předchozí   1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ...  Další >>