Přidat inzerát
Kategorie:
Příbuzné kategorie:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Reklama:
stříbro
Podpořte hudebníky:
Pokud se Vám tento projekt líbí a máte vlastní stránky, můžete podpořit tuto sekci vložením ikonky na svůj web:
Místa v kapele - inzeráty

Třeba právě díky Vám tu nějaký zpěvák najde svou kapelu, nebo si někdo talentovaný pořídí svou první kytaru...
Podpořte tak inzerující hudebníky!
Více ikonek...

Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Partneři sekce:
Rockmag.cz

CZ Music

www.metalbook.net
http://mortemzine.net/
http://www.cavern.cz
Hard Music Base: Encyklopedie H&H hudby.
Metal Web
RUM Zine
Panda Zine
iRockShock.net
volumemax.net
REKLAMA: Přívěsky kytar:
Nabízíme různé přívěsky kytar pro všechny příznivce muziky! - KLIKNI!

Hudební inzerce

Počet inzerátů v kategorii: 3854 (zobrazeny 61 až 70)
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Stránka:<< Předchozí   ... 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ...  Další >>
Přidat inzerát do této sekce
24. června 2017 
Nabídka:  Založíme kapelu?
Ahoj, je mi 20 a chtěla bych tu najít lidi nejlépe z okolí Prahy, kteří by si chtěli zahrát, třeba i založit kapelu. Hraji na víc nástrojů, dlouho jsem se také věnovala zpěvu. Teď mi v "civilním" životě dost chybí a v případném založení kapely vidím super potenciál vyjádřit svoje názory k době, která právě je (v tomhle vzor: Karel Kryl, Keith Richards..). Miluju hlavně 70' (Deep Purple, Led Zeppelin, Pink Floyd...) ale aj 60' (The Doors, JImmi Hendrix..) Nejvíce by se mi líbilo založit něco jako Golden Earing, takže jsi-li basák, kytarista, saxofonista, trumpetista, bubeník, zpěvák a vidíš to stejně - napiš :)
Detail
24. června 2017 
Poptávka:  Kytara hledá kapelu Ostrava-Opava
Zdravím, je mi 19...hledám kapelu, zkušenosti s kapelou už mám a to i s koncertováním a se studiem.. hraju asi dva roky ..Líbí sem mi hodně žánrů od Punk Rocku po Metalcore takže se nebráním ničemu..Pouze vlastní tvorbu..
Detail
Zkušený rockový zpěvák hledá spolehlivou kapelu z okolí Havířova. Nejlépe zábavy pro lidi. Volejte, nebo pište na mobil: 731 521 657 na email chodím málokdy a Fcb nemám ani mít nechci.
Detail
Zkušený rockový zpěvák hledá spolehlivou kapelu z okolí Havířova. Nejlépe zábavy pro lidi. Volejte, nebo pište na mobil: 731 521 657 na email chodím málokdy a Fcb nemám ani mít nechci.
Detail
24. června 2017 
Poptávka:  HLEDÁME KYTARISTU - PRAHA
Zdravíme příznivce hardrockové a artrockové muziky a oznamujeme tímto, že pro náš nový projekt „AROCKTED“ poptáváme do svého zkušeného týmu (klávesy, baskytara, bicí + zpěvák) „kytaristu“! Jsme skvadra cca mezi 30 až 49 lety a základ projektu je založen na osvědčených rockových hitech (od kapel Scorpions, Deep Purple, Iron Maiden, Nazareth, Judas Priest apod.) prokládaných a postupně doplňovaných autorskou tvorbou. (Případný finanční profit z našich aktivit, rozhodně není v rozporu s naším mravně-morálním kodexem)
Detail
24. června 2017 
Poptávka:  Hledáme kapelu do zkušebny v Praze -
Hledáme kapelu do zkušebny v Praze - kousek od metra B.
Detail
Zdar, sháním bubeníka, zpěváka a kytaristu do heavy/speed metalové kapely.. hraju na kytaru je mi 19 a nejvíce mně inspirují accepti, judasi a staří helloweeni...dělám na vlastní hudbě, mám toho hodně a chce to už začít hrát...dávám si na těch skladbách hodně záležet, aby to stálo za to...mám kámoše který hraje na basu a doma dává dohromady zkušebnu. Už se prosím ozvěte vy, co to s hudbou myslíte vážně. Děkuju!
Detail
CENA:
3.900,- Kč (pův.: 6 180,-).

V listopadu 2015 jsem si kvůli natáčení objednala tento mikrofon z www.digipark.cz (kt. přešel pod Megapixel), na doporučení kamaráda-zvukaře. Natáčení se nakonec nekonalo a od té doby byl mikrofon využit jen na natáčení jednoho rozhovoru. Teď mi chuděra leží doma nevyužit. Jako převážně scenárista nemám tak vytříbené ouško jako zvukaři a proto jsem usoudila, že mi k běžnému nahrávání stačí můj rekordér, který odvede podobnou práci. Kdo z vás tenhle RODE zaměstná?

Mikrofon dostanete v původním balení s veškerým základním příslušenstvím i s polyuretanovou protivětrnou ochranu, která se hodí i pro nahrávání v exteriérech. K tomu navíc kožešinový protivětrný návlek, tzv. dead cat, díky kterému pro vás nebude problém nahrávat za větrného počasí.

Možnost osobního předání v Praze (ideálně centrum nebo Praha 14).
Detail
23. června 2017 
Poptávka:  Zpěv do Conspiercy
Nabízím finanční odměnu ve výši tisíc korun pro toho, kdo sežene, případně doporučí schopného zpěváka do naší kapely viz. inzerát. Pro podrobnější informace nám napište na mail. Takže pokud máš kamaráda, který umí zpívat a bude splňovat naše kritéria, tak je to příležitost právě pro tebe, jak přijít snadno k penězům.

"Zaběhlá kapela ze Vsetína hledá zpěváka se silným hlasem, kterému nedělá problém angličtina a kontroverzní výstup před publikem. Nabízíme aparaturu na zpěv (takže si stačí už přinést jen mikrofon), dále předpřipravené texty, zpěvné linky a především perfektní spolupráci, kterou budou provázet koncerty a příjemná atmosféra tvoření. Přikládám naše instrumentální nahrávky i se zpěvem pro rámcovou představu, ale není to úplně směr, kterým bychom se chtěli ubírat. Pro podrobnosti se mi ozvěte buď na naši FB adrese nebo na mailu."

Demo nahrávky: http://bandzone.cz/_73310
Live na Majálese: https://www.youtube.com/watch?v=Peskz2yfHMA
Detail
Pětičlenná východočeská hudební skupina z Ústeckoorlicka hraje k tanci na maturitních a společenských plesech, svatbách, tanečních věnečkách, oslavách, firemních akcích a zábavách v nekuřáckém prostředí. Kapela působí převážně v Pardubickém a Královéhradeckém kraji, nejčastěji v okrese Ústí nad Orlicí.
Repertoár
Široký repertoár kapely zahrnuje skladby klasického angloamerického rocku, známé staré i současné pecky českého bigbítu a popu, swingové písně, oldies a lidovky. Samozřejmou součástí je i hudba k plesovým tancům.
Obsazení
kapela hraje v obsazení: kytara, baskytara, bicí, klávesy a zpěv. Čtyři muzikanti a zpěvačka ze zásady nepoužívají žádné klávesové samohrajky, hotové podklady ani playbacky.
Detail
Zobrazena stránka: 7 ze 386
Stránka:<< Předchozí   ... 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ...  Další >>