Přidat inzerát
Kategorie:
Příbuzné kategorie:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Reklama:
stříbro
Podpořte hudebníky:
Pokud se Vám tento projekt líbí a máte vlastní stránky, můžete podpořit tuto sekci vložením ikonky na svůj web:
Místa v kapele - inzeráty

Třeba právě díky Vám tu nějaký zpěvák najde svou kapelu, nebo si někdo talentovaný pořídí svou první kytaru...
Podpořte tak inzerující hudebníky!
Více ikonek...

Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Partneři sekce:
Rockmag.cz

CZ Music

www.metalbook.net
http://mortemzine.net/
http://www.cavern.cz
Hard Music Base: Encyklopedie H&H hudby.
Metal Web
RUM Zine
Panda Zine
iRockShock.net
volumemax.net
REKLAMA: Přívěsky kytar:
Nabízíme různé přívěsky kytar pro všechny příznivce muziky! - KLIKNI!

Hudební inzerce

Počet nabídek v kategorii: 1928 (zobrazeny 1 až 10)
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Stránka:[1] 2 3 4 5 6 ...  Další >>
Přidat inzerát do této sekce
PŘIDÁNO DNES!   26. dubna 2017 
Nabídka:  Hudba na svatbu - soukromé a firemní akce
Hudební skupina ORCHESTRA PARTY, svatby, plesy, soukromé a firemní akce, venkovní zábavy. Info o nás najdete na www.orchestraparty.cz nebo Facebook - music band orchestra party. Tel - 736 270 006
Detail
PŘIDÁNO DNES!   26. dubna 2017 
Nabídka:  živá hudba na svatbu Ostravsko- třinecko
Info - www.orchestraparty.cz
Detail
PŘIDÁNO DNES!   26. dubna 2017 
Nabídka:  Hleda se Zpev (kapela)
Zdar , hledáme Zpěváka do kapely s vlastní tvorbou . PODMINKOU JE : spolehlivost, zkušenost, vlastní nápady, věkově podobně a pracovaní na tvorbě textu !! Zkušebna zajištěna a nahrávací studio taky . Styl je od všeho trochu ale spíše více k Hardcoru , postHC něco jako kapela A Day To Remember . Věkově jsme 20až23 takže někoho v podobném veku . Každý náš song je jiný takže to není pořád dokola . Máme 7 songů a stále se pracuje na dalších . Dodělávají se k nim jen texty jinak jsou hotové . ZKOUSIME : u Benešova u Prahy nejvíce Neděle cca od 2 do 5 ( můžeme se dohodnout i na jiném času , dnu ) . Všichni jsme zkušení s cca 7 lety praxe i vystupování ( Covery ) ale teď se věnujeme vlastní tvorbě .
Detail
PŘIDÁNO VČERA   25. dubna 2017 
Nabídka:  Zpěvačka hledá parťáky
Soul,blues,chansony,pop...Máte chuť zahrát někdy v baru, na ulici, pro zábavu? Zpívám ráda v angličtině, francouzštině a italštině,nebráním se experimentování, pokud to bude v mých hlasových možnostech...
Detail
PŘIDÁNO VČERA   25. dubna 2017 
Nabídka:  Hudební skupina ORION1
Hudební skupina ORION1 stále nabízí své služby na živých produkcích (svatby, plesy, rodinné oslavy, zábavy, firemní akce). Prioritou je především profesionální nasazení, přijatelná cena za produkci, vlastní doprava, široký repertoár, kvalitní ozvučení a dlouholetá tradice. http://www.orion1.cz
Detail
PŘIDÁNO VČERA   25. dubna 2017 
Nabídka:  VÝZVA PRO BUBENÍKY! Nauč se v Salsa kapele na Conga (Praha)
Ahoj všem bubeníkům! Baví Tě latino rytmy a chtěl/a by ses naučit hrát na CONGA? Congistů je v ČR proklatě málo - pojď se stát vyhledávaným a žádaným bubeníkem/icí! :-) Zavedená 11členná Salsa kapela tě láká mezi sebe! Conga máme vlastní, učitele taky - naučíš se rychle! Jediná podmínka je rytmus v krvi, spolehlivost a aby tě bavil tenhle styl muziky :-). Trénujeme 1x týdně a koncertujeme cca jednou za 1-2 měsíce v Praze s vlastní tvorbou i covery, a máme věrné taneční publikum. Rádi zodpovíme tvoje dotazy na tel: 724 232 766 nebo emailu lafamiliasalsaband@gmail.com. Těšíme se na tebe!

Příklady mistrů:
www.youtube.com/watch?v=2Wv89NBLinE&list=PL5xlDwzS2D7KhvZWQuaFf_VfveyfEd2jD&index=4
www.youtube.com/watch?v=tZ_EeNQLqQk&index=1&list=PL5xlDwzS2D7KhvZWQuaFf_VfveyfEd2jD
How to play:
www.youtube.com/watch?v=2mQ1JOOs6LE
www.youtube.com/watch?v=Jodz2hUIYTg
Detail
PŘIDÁNO VČERA   25. dubna 2017 
Nabídka:  Kytara-Kolin
Ahoj, rád bych si zajamoval, případně přidal ke kapele hrajici southern rock, blues. Lokalita Kolin, Kutná Hora, Poděbrady.
Detail
24. dubna 2017 
Nabídka:  Mladý kytarista hledá kapelu
Ahoj, je mi 17 let(téměř 18) a hledám mladou kapelu, složenou nejlépe ze studentů, nemám vlastní zkušebnu, chodím na gympl a miluju metal a rock, hlavně kapely jako Judas Priest, Pantera, Rage against the machine, Led Zeppelin a další..jsem spolehlivý, v kapelách jsem jíž hrál, hraju na elektrickou kytaru téměř sedm let, neberu sám sebe za virtuoza, ale nástroj a hudbu miluji a jsem ochotný se učit novým věcem, rád si zahraju jak covery tak vlastní tvorbu.
Kdo bude mít zájem prosím at se ozve:)
Detail
Jsem absolventka celé základní umělecké školy (13 let) na klavír. Ráda bych předala své zkušenosti dál a vyučovala děti, u kterých chtějí rodiče velice individuální přístup a nechtějí, aby jejich dítě docházelo do ZUŠky. I základy hudební nauky. Pokud vaše dítě bude chtít hrát ze zpěvníku, klasiku, pop, jazz a tak dále, jsem mu plně k dispozici. K vám domů klidně dojedu- 150 kč/hod (výuku, která může samozřejmě hodinu přesahovat)
Detail
24. dubna 2017 
Nabídka:  Pianino Petrof
Nabízím nádherné celopancéřové pianino věhlasné značky Petrof. Nástroj je v jedinečném provedení leštěný ořech. Stáří je 40 let. Rezonanční deska je zcela bez poškození.Ladění dobře drží. Nástroj je téměř nehraný.Snadná manipulace, výška pianina 102cm. Po konzultaci s odborníkem byl stav nástroje označen jako prvotřídní. Budoucí majitel si pouze musí nechat nástroj naladit, investice cca 1000kč. Možno si domluvit prohlídku nástroje v Praze v Břevnově. Odvoz a stěhování si zajišťuje kupující. Cena 39000
Detail
Přidat inzerát do této sekce
Zobrazena stránka: 1 ze 193
Stránka:[1] 2 3 4 5 6 ...  Další >>