'; Hledáme klávesistu, klávesistku
              
Přidat inzerát
Kategorie:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Reklama:
stříbro
Podpořte hudebníky:
Pokud se Vám tento projekt líbí a máte vlastní stránky, můžete podpořit tuto sekci vložením ikonky na svůj web:
Místa v kapele - inzeráty

Třeba právě díky Vám tu nějaký zpěvák najde svou kapelu, nebo si někdo talentovaný pořídí svou první kytaru...
Podpořte tak inzerující hudebníky!
Více ikonek...

Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Partneři sekce:
Rockmag.cz

CZ Music

www.metalbook.net
http://mortemzine.net/
http://www.cavern.cz
Hard Music Base: Encyklopedie H&H hudby.
Metal Web
RUM Zine
Panda Zine
iRockShock.net
volumemax.net
REKLAMA: Přívěsky kytar:
Nabízíme různé přívěsky kytar pro všechny příznivce muziky! - KLIKNI!

Místa v kapele - Klávesisti, klávesistky

Počet inzerátů v kategorii: 85 (zobrazeny 1 až 10)
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Stránka:[1] 2 3 4 5 6 ...  Další >>
Přidat inzerát do této sekce
PŘIDÁNO VČERA   21. listopadu 2017 
Poptávka:  Keyboard Praba
Začínající mladá kapela hledá keyboard. Hrát chceme něco ve stylu Linkin Park, nových Skillet a Bring Me The Horizon. Zkoušky jsou v Praze pravidelně jednou do týdne. Věk by byl ideální mezi 13-20 lety.
Tak snad najdeme :)
Detail
16. listopadu 2017 
Poptávka:  Hledá se kytarista/klavírista
Ahoj sháním někoho kdo hraje na kytaru nebo klávesy a má chuť tvořit vlastní hudbu, ve stylu jako skyline, linkin park, clean bandit, adele, Julia Michaels... Ráda bych k sobě někoho kdo má zápal a rád tvoří hudbu a nebojí se nových hudebních stylů. Já zpívám, píšu texty v čj, aj. Ukázku vlastní tvorby a bližší info zašlu na vyžádání.
Detail
16. listopadu 2017 
Poptávka:  Klávesák(čka) do bigbítu v Plzni !
Umíš mlátit do klapek a baví Tě to a chtěl by sis zahrát v rockový kapele,vlastní i cover věci ? Jde především o to aby nás to bavilo a občas si zahrát LIVE :) .
Žádný nervy :) . Máš li to podobně , ozvi se :) !
Detail
12. listopadu 2017 
Poptávka:  Keybord Praha
Najdeme tady člověka ovládajícího keyboard, syntezátor nebo cokoliv takového? Chtěli bychom hrát něco ve stylu Skillet. Věk by byl fajn do 20ti let.
Detail
Ahoj,
ráda bych našla lidi do kapely.Písničky pop apod.Časem bych chtěla zpívat i vlastní tvorbu.Hledám více lidí nejlépe-klávesy,bicí,kytaru,basu apod.- Možná i nějakého zpěváka.
Ráda bych kapelu která se bude scházet častěji a také dost hrát-ale tak dohodneme se podle tvých časových možností. Určitě nevadí když ze začátku budeme v kapele třeba jen dva-časem se snad rozrosteme. Určitě napiš. Budu se těšit
Detail
Pěkný den,
ráda bych našla někoho,kdo by mě doprovázel na klávesy(nebo i jiný nástroj). Ráda bych našla či založila kapelu. Takže pokud hraješ na něco jiného, nebo zpíváš-tak se mi ozvi :) Něco vymyslíme.Já se na klávesy teď začnu učit a mám v plánu později psát i vlastní písničky.Jsem z Mariánských lázní, tak když budeš z KV kraje-tak se to určitě dá nějak realizovat.(Ještě možná i Plzeň)
Těším se :)
Detail
The Fullerenes hledají nového parťáka (parťačku) do kapely vládnoucího pianem, klávesami a zpěvem pro turné k nedávno natočenému albu, pro další hraní od podlahy po klubech v Česku i zahraničí, pro natáčení klipů i letní fesťáky. Hrajeme vlastní pestrou tvorbu od baroka po rock, často se zajímavými hosty, viz fullerenes.cz a ukázky na bandzone.cz/fullerenes a jdeme do toho naplno. Zkoušíme v Praze. Jestli tě naše hudební ukázky (brzy přibudou i z nového alba) i cíle oslovily a máš chuť se kromě hraní podílet i na další práci v kapele, která ke hraní patří (zařizování koncertů například), ozvi se nám!
Detail
22. října 2017 
Poptávka:  Založení kapely doom metal Brno
Hledám lidi pro založení kapely. Doom metal. Hledám kytaru, basu, bicí a klávesy.
Detail
19. října 2017 
Nabídka:  Teplická kapela hledá klávesáka
Máme vlastní tvorbu (český texty, crossover spíš do rocku, 13 skladeb), jsme zatím 3 - zpěv s kytarou, basa, bicí. Hledáme 2. kytaristu a klávesáka.
Detail
17. října 2017 
Poptávka:  Hledá se klávesista
Folková kapela Pavel Petran a kapela hledá klávesistu.Hrajeme vlastní tvorbu. Vystupujeme na větších i menších festivalech a městských akcích. Vydali jsme zatím 3 studiová alba. Některé písničky je možné slyšet i v rádiu. Zkoušíme v Kladně nebo v Praze. Případně dle dohody. Info na www.pavelpetran.cz
Detail
Zobrazena stránka: 1 z 9
Stránka:[1] 2 3 4 5 6 ...  Další >>