Přidat inzerát
Kategorie:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Reklama:
stříbro
Podpořte hudebníky:
Pokud se Vám tento projekt líbí a máte vlastní stránky, můžete podpořit tuto sekci vložením ikonky na svůj web:
Místa v kapele - inzeráty

Třeba právě díky Vám tu nějaký zpěvák najde svou kapelu, nebo si někdo talentovaný pořídí svou první kytaru...
Podpořte tak inzerující hudebníky!
Více ikonek...

Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Partneři sekce:
Rockmag.cz

CZ Music

www.metalbook.net
http://mortemzine.net/
http://www.cavern.cz
Hard Music Base: Encyklopedie H&H hudby.
Metal Web
RUM Zine
Panda Zine
iRockShock.net
volumemax.net
REKLAMA: Přívěsky kytar:
Nabízíme různé přívěsky kytar pro všechny příznivce muziky! - KLIKNI!

Místa v kapele - kytara - kytarista

Počet inzerátů v kategorii: 400 (zobrazeny 1 až 10)
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Stránka:[1] 2 3 4 5 6 ...  Další >>
Přidat inzerát do této sekce
PŘIDÁNO VČERA   27. července 2017 
Poptávka:  Kytaristka
Hledám dobrou metalovou kytaristku, která má nápady na riffy (nějakými můžu přispět) na založení kapely. Zpívám, screamuju, growluju. Česká republika (přijedu, jestli umíš hrát :D ) díky
Detail
26. července 2017 
Poptávka:  HLEDÁME KYTARISTU - PRAHA
Zdravíme příznivce hardrockové a artrockové muziky a oznamujeme tímto, že pro náš nový projekt „AROCKTED“ poptáváme do svého zkušeného týmu (klávesy, baskytara, bicí + zpěvák) „kytaristu“! Jsme skvadra cca mezi 30 až 49 lety a základ projektu je založen na osvědčených rockových hitech (od kapel Scorpions, Deep Purple, Iron Maiden, Nazareth, Judas Priest apod.) prokládaných a postupně doplňovaných autorskou tvorbou. (Případný finanční profit z našich aktivit, rozhodně není v rozporu s naším mravně-morálním kodexem)
Detail
25. července 2017 
Poptávka:  Brněnská kapela hledá sólového kytaristu
Pravidelně koncertující brněnská skupina na pomezí new wave,post punk, garážového rocku hledá zkušeného kytaristu bez dalších závazků. Věk ani pohlaví není rozhodující. Vlastní vyb ...
Detail
25. července 2017 
Poptávka:  Zpěvačka hledá kytaristu
Zpěvačka hledá muzikanty, kteří by si chtěli občas něco zahrát a případně i trénovat na nějaké vystoupení. Zezačátku hlavně kytaristu, časem případně dalšího nebo klávesy a další nástroje. Baví mě akustické covery, ale nebráním se ani hraní vlastních songů. Nejlíp zvládám pop-rock, ale klidně i jiný žánr, záleží vždy na pojetí písně. PRAHA.
Detail
25. července 2017 
Poptávka:  PLZEŇ/PRAHA - gothic kapela - kytarista
Ahoj, jsem 22-letá kytaristka, zakládám gothic rock/metal kapelu (hlavní inspirace například Nightwish, Within Temptation, Lord of the Lost...) a sháním k sobě druhého kytaristu. Měl bys mít cit pro melodii a výbavu odpovídající danému stylu. Pokud jsi na tom věkově obdobně (a nemáš ego až do nebe :D), neváhej mě kontaktovat! V případě, že máš nějakou ukázku svojí hry, přilož ji k odpovědi. Díky!
Detail
Pražská blues-rocková kapela s vlastní tvorbou hledá sólového kytaristu s vlastní invencí a poctivostí( na věku nezáleží...)- hraní v klubech a jiných akcích ukázky z naší tvorby :
http://bandzone.cz/_94788
603713375
Detail
23. července 2017 
Poptávka:  Brněnská kapela hledá zkušeného kytaristu
Pravidelně koncertující(kluby,festivaly) brněnská kapela (na pomezí rock, new wave,big beat)hledá zkušeného kytaristu (zvládnutí dalších nástrojů - klávesy, saxofon vítáno, ale není podmínkou). Hrajeme čistě autorskou tvorbu. Pokud tě baví kapely jako Jasná páka, Garáž, B-52´s, Talking Heads, Clash, Pixies atd..., tak jsi na správné adrese.Nejedná se výdělečnou činnost (nehrajeme zábavy, plesy a jiné taškařice). V případě zájmu volej: 777 74 59 59 nebo mail: hudba.brno@seznam.cz
Detail
23. července 2017 
Poptávka:  Kytarista z Jablonce hledá kapelu
Hledám kapelu v okolí Jablonce nad Nisou. Jsem spíše doprovodný kytarista, ale nějaký lehčí sólo zahraju.
Detail
22. července 2017 
Poptávka:  Hledáme kytaristu a bubeníka
Olomoucká, zábavová, hardrocková kapela TRIFID s 35. letou tradicí, hledá zkušeného, vybaveného, spolehlivého, mobilního kytaristu a bubeníka, kteří už vědí, co chtějí. Prosím ne směnaře !
Detail
21. července 2017 
Poptávka:  Muzikant,skladatel..hledame
Ahoj jsem textujici zpevacka s kvalitni rytmikou..basa,bici...Hledame muzikanta,co se neboji postavit se mnou repertoar...texty cj,styl odstiny rocku,rock alternativ...prosime 30 + Sara
Detail
Zobrazena stránka: 1 ze 40
Stránka:[1] 2 3 4 5 6 ...  Další >>