'; Hudba - Ostatní
              
Přidat inzerát
Kategorie:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Reklama:
stříbro
Podpořte hudebníky:
Pokud se Vám tento projekt líbí a máte vlastní stránky, můžete podpořit tuto sekci vložením ikonky na svůj web:
Místa v kapele - inzeráty

Třeba právě díky Vám tu nějaký zpěvák najde svou kapelu, nebo si někdo talentovaný pořídí svou první kytaru...
Podpořte tak inzerující hudebníky!
Více ikonek...

Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Partneři sekce:
Rockmag.cz

CZ Music

www.metalbook.net
http://mortemzine.net/
http://www.cavern.cz
Hard Music Base: Encyklopedie H&H hudby.
Metal Web
RUM Zine
Panda Zine
iRockShock.net
volumemax.net
REKLAMA: Přívěsky kytar:
Nabízíme různé přívěsky kytar pro všechny příznivce muziky! - KLIKNI!

Hudba - ostatní

Počet inzerátů v kategorii: 389 (zobrazeny 41 až 50)
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Stránka:<< Předchozí   1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ...  Další >>
Přidat inzerát do této sekce
19. prosince 2017 
Nabídka:  Živá hudba na svatbu,ples,večírek
Hudení duo Pavel & Renata nabízí hudební vystoupení
na Vaši svatbě, večírku,společenském i MATURITNÍm PLESu či jiné příležitesti k tanci.2-5 hudebníků a také vystoupení orient. tanečnice.V reportoáru máme 350 písní všech žánrů pro všechny příležitosti.kontakt tel.608271127.Seznam písní, termínů i ukázka na stránkách www.hudbanasvatbu.cz Možnost karaoke,cca700 písní,hlavně středočeský a severočeský kraj.
Detail
18. prosince 2017 
Nabídka:  Hudební duo
Rádi bychom Vám představili naši nabídku. Naše živá hudba dokáže zpříjemnit Vaše kulturní a společenské akce, jako jsou narozeniny, ples, soukromá nebo firemní oslava, často jsme pozváni, abychom účinkovali jako hudba na svatbu. Společenské akce jako je svatba, je naší doménou. Tel. : 604 957 433, www.chduo.cz
Detail
15. prosince 2017 
Nabídka:  Hudbanasvatbu.cz
Hudební duo Two Pets (dříve-Pavel & Renata) nabízí vystoupení na Vaši svatbě, večírku či jiné příležitosti k tanci.Objednávky na tlf.608 27 11 27,nebo mail:hudba.decin@centrum.cz Hrajeme to co všichni ostatní:písně všech žánrů pro všechny generace,ale LÍP :-)Můžete využít naší nabídky karaoke.Seznam písní, termínů i ukázka na stránkách www.hudbanasvatbu.cz ,hlavně středočeský a severočeský kraj,ale po dohodě kamkoliv:-)Cena za hodinu(700,-) a náklady na dopravu 3,-Kč/km,když je to dál než dojdem pěšky.
Detail
KH BAND - EVENTOVÁ SKUPINA Z KRÁLOVSKÉHO MĚSTA.
KUTNÁ HORA. HRAJEME PO CELÉ REPUBLICE. PLESY, MATURITNÍ PLESY, VIP AKCE, FIREMNÍ AKCE.
KONTAKT : +420 777288479 ; http://khband1.webnode.cz; https://www.facebook.com/KH-Band-175278635846525/
fACEBOOK: KH BAND
Detail
11. prosince 2017 
Poptávka:  Profesionální bubeník
Profesionalní bubeník s dlouholetou praxí, hledá profesionální kapelu.Hrál jsem s mnoha významnými světovými osobnostmi. Hraji Hard´n heavy, hard rock. Tím, že jsem lektor výuky bicích nástrojů, hraji také ostatní styly - pop,latino music,swing,funky, mimo jazzu.Hledám tedy uplatnění.
Kontakt:Bonzobonham@centrum.cz. Děkuji za nabídky.Denny Oliver.Celá ČR.
Detail
Duo JAN'S - zpěváka a hudebníka JANA ŽIŠKY - Vám zahraje současné a minulé zahraniční, CZ - SK , hity známých interpretů, skupin a legend v profi podání k tanci a poslechu, na různých společenských akcích-svatby-oslavy aj. pro naše a zahraniční hosty.Více na: www.duojans.sweb.cz
Detail
11. prosince 2017 
Nabídka:  Metalový eshop
Internetový obchod s originálními metalovými/Rockovými motivy. Vybírejte z mnoha zboží v nabídce. Trička, Hrnky, Polštáře atp...
Detail
Jsme hudební duo hrající na akcích, jako jsou plesy, svatby, oslavy, narozeniny, firemní večírky, párty a různé společenské akce. Hrajeme převážně české písničky-pop rock country lidovky(Jezdíme po celé čr.Brno, Třebíč, Jihlava, Břeclav, Mikulov, Vyškov, Olomouc,Kyjov a okolí ) tak i po domluvě přijedeme do kterékoli vesničky či města v České republice i v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a praxi v ČR i v zahraničí. Profesionální aparatura značky RCF zajišťuje dobrou kvalitu zvuku. Více informací naleznete na naších stránkách.
Těšíme se na setkání s vámi Duo Arcona

Více zde: http://arcona-music.webnode.cz/
Detail
09. prosince 2017 
Nabídka:  Hudební duo na svatbu,večírek....
Hudební duo Pavel & Renata nabízí vystoupení na Vaši svatbě, večírku či jiné příležitesti k tanci.Objednávky na tlf.608271127,nebo mail:hudba.decin@centrum.cz V reportoáru máme 350 písní všech žánrů pro všechny příležitosti.přávážně od 60-tých let až po současnost z repertoáru českých a zahraničních hvězd.Můžete využít naší nabídky karaoke,cca 700 písní.kontakt tel.608271127.Seznam písní, termínů i ukázka na stránkách www.hudbanasvatbu.cz ,hlavně středočeský a severočeský kraj,ale po dohodě kamkoliv:-)Cena za hodinu(700,-) a náklady na dopravu 3,-Kč/km,když je to dál než dojdem pěšky.
Detail
09. prosince 2017 
Nabídka:  Manuál Cubase VST
Prodám český manuál - uživatelskou příručku, pro uživatele PC hudebního programu CUBASE VST, 150 stran tištěného textu s obrázky.
Detail
Zobrazena stránka: 5 ze 39
Stránka:<< Předchozí   1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ...  Další >>