Přidat inzerát
Kategorie:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Reklama:
stříbro
Podpořte hudebníky:
Pokud se Vám tento projekt líbí a máte vlastní stránky, můžete podpořit tuto sekci vložením ikonky na svůj web:
Místa v kapele - inzeráty

Třeba právě díky Vám tu nějaký zpěvák najde svou kapelu, nebo si někdo talentovaný pořídí svou první kytaru...
Podpořte tak inzerující hudebníky!
Více ikonek...

Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Partneři sekce:
Rockmag.cz

CZ Music

www.metalbook.net
http://mortemzine.net/
http://www.cavern.cz
Hard Music Base: Encyklopedie H&H hudby.
Metal Web
RUM Zine
Panda Zine
iRockShock.net
volumemax.net
REKLAMA: Přívěsky kytar:
Nabízíme různé přívěsky kytar pro všechny příznivce muziky! - KLIKNI!

Příležitosti zahrát si

Počet inzerátů v kategorii: 345 (zobrazeny 1 až 10)
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Stránka:[1] 2 3 4 5 6 ...  Další >>
Přidat inzerát do této sekce
Ostravská kapela Spektra nabízí živou hudbu na ples, svatbu, večírek, narozeniny a jiné rodinné oslavy, karneval, městské slavnosti a jakékoliv společenské akce. Hráváme v různém složení (jako duo, trio, kvartet), český i zahraniční repertoár a spousty žánrů jako rock, pop, country, disco, latino, muzikálové hity a další od 70.let až po současné hity, včetně lidových písní. Profesionální aparatura, světelné efekty, 100% spolehlivost a zodpovědný přístup samozřejmostí. Nejčastěji hrajeme na Moravě v okresech Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Opava, Nový Jičín, Bruntál, Jeseník, Olomouc, Vsetín, Zlín, Šumperk, Kopřivnice, Uherské Hradiště, Přerov, Brno. Více na www.skupinaspektra.cz .
Detail
24. září 2017 
Nabídka:  Postfestival hledá mladé muzikanty
Jste začínající zpěváci nebo muzikanti? Chtěli byste se dále rozvíjet a dostat příležitost vystupovat? Pokud ano, právě pro vás je tu možnost přihlásit se na Postfestival.

Více informací na e-mailu nebo webových stránkách.
Detail
Jsme Ostravská kapela Stenly Band a rádi Vám zahrajeme na svatbě, plese, firemní akci i rodinné oslavě za rozumnou cenu. ...
Detail
23. září 2017 
Poptávka:  Aby bylo veselo
Muzikanti a zpěvačky pop, country a folku, pojďme si občas přes víkend zahrát pro radost a změnit stereotyp života. Kdo neumí a má chatu či jinou možnost, může nabídnout pozvání. Jen seriózní jednání, bez finančního zájmu.
Detail
23. září 2017 
Nabídka:  Svatby, plesy, oslavy (Moravskoslezský kraj)
Rádi Vám zahrajeme na svatbě, plese i rodinné oslavě za rozumnou cenu. Hudební ukázky, fotky, videa z akcí a mnoho dalšího naleznete na našem webu. www.StenlyBand.cz
Detail
22. září 2017 
Nabídka:  Skupina Spektra - kapela na svatbu, ples
Ostravská kapela Spektra nabízí živou hudbu na ples, svatbu, večírek, narozeniny a jiné rodinné oslavy, karneval, městské slavnosti a jakékoliv společenské akce. Hráváme v různém složení ( jako duo, trio, kvartet), český i zahraniční repertoár a spousty žánrů jako rock, pop, country, disco, latino, muzikálové hity a další od 70.let až po současné hity, včetně lidových písní. Profesionální aparatura, světelné efekty, 100% spolehlivost a zodpovědný přístup samozřejmostí. Nejčastěji hrajeme na Moravě v okresech Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Opava, Nový Jičín, Bruntál, Jeseník, Olomouc, Vsetín, Zlín, Šumperk, Kopřivnice, Uherské Hradiště, Přerov, Brno. Více na www.skupinaspektra.cz .
Detail
22. září 2017 
Nabídka:  Orchestra Party - Hudební skupina
Hudební skupina s praxí v zahraničí, hrajeme akce jako jsou firemní večírky, plesy, svatby, silvestr, soukromé akce. Info o nás na www.orchestraparty.cz
Detail
21. září 2017 
Nabídka:  Skupina The Slakers-Č.Budějovice
Skupina The Slakers hraje hudbu pro všechny generace.Hrajeme ty nejlepší a nejznámější pisně od 60let až po současnost jak od českych tak i svět.skupin.Hrajeme tan.zábavy,plesy,maturáky,letni slavnosti,svatby,narozeniny a jiné kult.a spol.akce.Ozvučení aparát.zn.Yamaha a vl.zvukař.Těšíme se na případnou spolupráci.Skupina The Slakers.
Detail
21. září 2017 
Poptávka:  Michal Dlabáček
Ahoj, poptávám se po kapele, která by chtěla albánský buben do sestavy, hraji sice vlastní tvorbu bez not, ale chtěl bych se uplatnit v nějaké kapele, co hraje také vlastní tvorbu. Dyžtak je zde je mé telefonní číslo 739161263. S pozdravem Michal. Lokalita ideálně Plzeň, Praha, raději Praha, ale nebráním se jinému městu. Dojet mohu kamkoliv.
Detail
Rádi Vám kvalitně zahrajeme na svatbě, plese i oslavě za rozumnou cenu. Hudební ukázky, fotky, videa z akcí a mnoho dalšího naleznete na našem webu: www.StenlyBand.cz
Detail
Zobrazena stránka: 1 ze 35
Stránka:[1] 2 3 4 5 6 ...  Další >>