Přidat inzerát
Kategorie:
Příbuzné kategorie:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Reklama:
stříbro
Podpořte hudebníky:
Pokud se Vám tento projekt líbí a máte vlastní stránky, můžete podpořit tuto sekci vložením ikonky na svůj web:
Místa v kapele - inzeráty

Třeba právě díky Vám tu nějaký zpěvák najde svou kapelu, nebo si někdo talentovaný pořídí svou první kytaru...
Podpořte tak inzerující hudebníky!
Více ikonek...

Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Partneři sekce:
Rockmag.cz

CZ Music

www.metalbook.net
http://mortemzine.net/
http://www.cavern.cz
Hard Music Base: Encyklopedie H&H hudby.
Metal Web
RUM Zine
Panda Zine
iRockShock.net
volumemax.net
REKLAMA: Přívěsky kytar:
Nabízíme různé přívěsky kytar pro všechny příznivce muziky! - KLIKNI!

Seznamka - hudba

Počet inzerátů v kategorii: 15 (zobrazeny 1 až 10)
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Stránka:[1] 2   Další >>
Přidat inzerát do této sekce
06. března 2017 
Nabídka:  Skládání hudby, psaní textů
Chci Vám nabídnout své služby jako skladatel a textař.
Mám velké množství nepoužitých nápadů (ale rád tvořím i dle zadání), takže milerád něco spáchám i pro Vás nebo Vaší kapelu.
...
Detail
Jsem domácí samouk co se učí na elektrickou kytaru a rád bych našel někoho s kým bych zkoušel hrát - ideálně taky začátečník a klidně třeba na akustickou kytaru. Společně bychom mohli zkoušet a cvičit a vzájemně si tak pomáhat k dalším pokrokům ;). Mě je 27, na kytaru se učím cca 2 roky. Jen nemám prostor na nějaké hlasitější hraní, ale to by se už nějak vyřešilo ;).
Detail
09. ledna 2017 
Poptávka:  Kytara,zpěv
Chceš zajít do hospody?
Detail
Kytara a zpěv (country bluegrass a folk) hledá do dua, nebo tria k sobě hráče např. banjo (nezáleží na typu banja), mandolína, domra, brač, dobro, ukulele, housle, steel. kytara, kontrabas, bas. kytara, klávesové nástroje, foukací harmonika, flétna, cajon, bicí, druhá kytara buď elektrická, nebo akustická. Hraní a zkoušky Benešov, Tábor, Praha, Sázava a okolí. Založení nové skupiny, nebo hraní pro radost. Mandolínové banjo, mandolínu, a kytaru můžu na zkoušky zapůjčit. Jsem z Benešova, nabídky nejlépe do 60 km. Nabídky telefonicky, zavolám zpět. Tel. 737 578 737.
Detail
Ahoj,hledám někoho kdo by mi byl ochoten skládat hudební podklad-např.na kytaru či piano a já budu psát texty a zpívat.Popř. bychom spolu mohli i vystupovat. Díky za nabídky(nemusíš být z mého kraje,mohu tě pouze uvádět jako autora hudebního podkladu)Vše je na domluvě
Janet
Detail
Hledám především hráče na mandolínu, housle, popř. i kytaru, kteří by si rádi zahráli country muziku. Zkušenosti s hraním ve skupině vítány, další vhodné nástroje pro tuto muziku rovněž. Ozvěte se a dáme řeč a třeba se na něčem domluvíme.
Detail
Hledám zpívajícího hudebníka k doprovodu , občasnému hraní

Praha
Detail
05. listopadu 2016 
Poptávka:  ROCK AND ROLL / BLUES - Hledám muzikanty
Hledám muzikanty z Brna které baví klasický rock and roll a blues. Ideálně ve věku kolem dvaceti let. Mně je 19 let, zpívám a hraju na kytaru. Pokud vás hraní baví a chtěli byste to někam posunout. Budu rád když se ozvete. Ať už jakýkoli nástroj.
Detail
03. listopadu 2016 
Poptávka:  Hledá se bubeník/bubeníce
Hledáme bubeníka nebo bubenici do rockové kapely. Jsme z okolí Plzně. Je nám všem do 20 let.
Detail
Ahoj jsme dva kytarysti, kteří by chtěli přibrat do party další hudebníky, jelikož jsme už dvě kytary, tak preferujem nějaký jiný nástroj, foukací/ tahací harmonika,basa (el.) ukulele, Cajon atd.Nejsme žádní virtuozové, ale chtěli bychom to poslat dál. hrajeme pro radost.. ambice je taková, aby nás to všechny bavilo a dál se uvidí. Je nám 29. takže jestli už tě nebaví hrát jen s polštářem v obýváku tak dej vědět. Hrajeme vše krom tvrdé muziky...
Detail
Zobrazena stránka: 1 ze 2
Stránka:[1] 2   Další >>