'; Seznamka
              
Přidat inzerát
Kategorie:
Příbuzné kategorie:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Reklama:
stříbro
Podpořte hudebníky:
Pokud se Vám tento projekt líbí a máte vlastní stránky, můžete podpořit tuto sekci vložením ikonky na svůj web:
Místa v kapele - inzeráty

Třeba právě díky Vám tu nějaký zpěvák najde svou kapelu, nebo si někdo talentovaný pořídí svou první kytaru...
Podpořte tak inzerující hudebníky!
Více ikonek...

Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Partneři sekce:
Rockmag.cz

CZ Music

www.metalbook.net
http://mortemzine.net/
http://www.cavern.cz
Hard Music Base: Encyklopedie H&H hudby.
Metal Web
RUM Zine
Panda Zine
iRockShock.net
volumemax.net
REKLAMA: Přívěsky kytar:
Nabízíme různé přívěsky kytar pro všechny příznivce muziky! - KLIKNI!

Seznamka - hudba

Počet inzerátů v kategorii: 29 (zobrazeny 1 až 10)
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Stránka:[1] 2 3   Další >>
Přidat inzerát do této sekce
08. listopadu 2017 
Poptávka:  Kytaristka
Hledám někoho ke společnému hraní,např.kytara,klavír,klávesy,akordeon atd.já hrají na kytaru a zpěv.Hledám někoho kdo to opravdu myslí vážně a chce hrát popř.ví kde a taky co s tím.Stylově folk,folkrock atd.
Detail
04. listopadu 2017 
Nabídka:  PRAHA, Alt-Saxofonistka hledá kapelu
Hledám uplatnění v kapele hrající ska, rocksteady, reggae, oi!, punk, swing, klezmer, prostě cokoliv, na co se dá tančit až do kuropění. Sama hraji v saxofonovém orchestru již třetím rokem, zkušenost s koncerty nechybí. Celá Praha, spíš centrum. Tel.773027077.
Detail
16. října 2017 
Poptávka:  Kapela hledá
Multižánrová partička z Plzně hrající akusticky převzatou i vlastní tvorbu na různých akcích, hledají sólový nástroj jako třeba kytaru, housle, saxofon, akordeon, foukačku atd. Není důležitý být profík, ale umět trochu improvizovat !
Detail
13. října 2017 
Poptávka:  Hudba pro radost
Hledám lidi, co mají rádi hudbu, hrají na nějaký hudební nástroj nebo zpívají a chtěli by si pro radost společně zahrát:-)Olomoucko, Praha, Vysočina, Jihomoravský kraj
Detail
13. října 2017 
Poptávka:  Hraní pro radost
Hledám lidi, co mají rádi hudbu, hrají na nějaký hudební nástroj nebo zpívají a chtěli by si pro radost společně zahrát:-)Olomoucko, Praha, Vysočina, Jihomoravský kraj
Detail
27. září 2017 
Poptávka:  Improvizace- Praha
Ahoj. Hledáme někoho, koho víc baví improvizovat, než přehrávat tu samou melodii pořád dokola. Teď právě máme saxofon, kdybys ho chtěl/chtěla vyzkoušet. Hrát ani umět nemusíš, možná by ti to jenom bránilo zkoušet věci jinak :) Těším se, že poznáme někoho, kdo se k nám bude hodit. Lukáš a Marie
Detail
Ahoj hraju na trumpetu a snažím se dát do kupy kapelu. Kdokoli pišteeeee.....
Detail
Kytara a zpěv (country bluegrass a folk) hledá do dua, nebo tria k sobě hráče např. banjo (nezáleží na typu banja), mandolína, domra, brač, dobro, ukulele, housle, steel. kytara, kontrabas, bas. kytara, klávesové nástroje, foukací harmonika, flétna, cajon, bicí, druhá kytara buď elektrická, nebo akustická. Hraní a zkoušky Benešov, Tábor, Praha, Sázava a okolí. Založení nové skupiny, nebo hraní pro radost. Mandolínové banjo, mandolínu, a kytaru můžu na zkoušky zapůjčit. Jsem z Benešova, nabídky nejlépe do 60 km. Nabídky telefonicky, zavolám zpět. Tel. 737 578 737.
Detail
Hledám někoho (na pohlaví nezáleží) na hraní akustických poprockových, ideálně dvojhlasných písniček (minimálně zatím coverů třeba s vlastními aranžemi). Primárně by to mělo být o zpěvu, když budeš ještě na něco hrát (piano, kytara, ukulele, harmonika, housle), tím lépe. Orientačně (pro představu, kterým směrem) Beatles, Bee Gees, Simon and Garfunkel, Birdy, Damien Rice, Dylan, Kalandra.
Hrát se dá u mě doma. Mám doma piano, akustiku, elektriku, harmoniky, ukulele, bubínky i možnost nahrávat.
Já hraju hlavně na akustiku a teď jsem si pořídil piano, tak se na něj učím.
Místo Praha Karlín
Detail
Hledám především hráče na mandolínu a housle, kteří by si rádi zahráli country muziku. Zkušenosti s hraním ve skupině vítány, další vhodné nástroje pro tuto muziku rovněž. Ozvěte se a dáme řeč a třeba se na něčem domluvíme.
Detail
Zobrazena stránka: 1 ze 3
Stránka:[1] 2 3   Další >>