Přidat inzerát
Kategorie:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Reklama:
stříbro
Podpořte hudebníky:
Pokud se Vám tento projekt líbí a máte vlastní stránky, můžete podpořit tuto sekci vložením ikonky na svůj web:
Místa v kapele - inzeráty

Třeba právě díky Vám tu nějaký zpěvák najde svou kapelu, nebo si někdo talentovaný pořídí svou první kytaru...
Podpořte tak inzerující hudebníky!
Více ikonek...

Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Partneři sekce:
Rockmag.cz

CZ Music

www.metalbook.net
http://mortemzine.net/
http://www.cavern.cz
Hard Music Base: Encyklopedie H&H hudby.
Metal Web
RUM Zine
Panda Zine
iRockShock.net
volumemax.net
REKLAMA: Přívěsky kytar:
Nabízíme různé přívěsky kytar pro všechny příznivce muziky! - KLIKNI!

Smyčcové nástroje

Počet inzerátů v kategorii: 8
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Přidat inzerát do této sekce
PŘIDÁNO VČERA   25. září 2017 
Nabídka:  Lekce na kontrabas
Absolvent Akademie múzických umění v Praze a člen Jihočeské filharmonie nabízí lekce na kontrabas. Styly - swing,jazz, country, klasická hudba atd. Výuka improvizace (hra z akordových značek, walking bass...), čtení not, hra smyčcem i pizzicato. Cena 300kč/60min.
Detail
01. září 2017 
Poptávka:  Hledáme housle do kapely.
Kytarista,basák,klávesák a zpěvačka z Kladna hledají houslistu/stku do kapely a zároveň party nadšenců, kteří se chtějí bavit dobrou muzikou.Těšíme se na případné zájemce :-) Ahojky Pavel
Detail
Absolvent Státní konzervatoře a Vysoké školy múzických umění hledá místo v souboru, kapele či orchestru. Nabízím praxi a profesionální přístup.
Detail
Jsme kapela složená z bývalých spolužáků z konzervatoře a jako takový relax jsme zvolili bluegrassovou muziku. Jsme ve složení hlavní zpěv, vokály, kytara, kontrabas, akordeon, banjo a schází nám stále housle. Nechceme určitě houslistu kovaného v klasice, který bez not nedá ani ránu, natož improvizaci. Zkoušíme v Hradci Králové každý čtvrtek dopoledne. Pokud máš zájem, ozvi se na číslo 734458864
Detail
12. června 2017 
Poptávka:  Violoncello
Ahoj,

jsem z Bílovce a hledám hráče na violoncello, který si rád zahraje s doprovodem klavíru (pop). Texty jsou české, vlastní tvorby. Chtěla bych nahrát nějaké písničky, případně vystupovat na komorních akcích.

Děkuji :)
Detail
27. dubna 2017 
Nabídka:  Elektrické housle
Prodám nové, nepoužité elektrické housle Stagg. Tělo houslí je z masivního javoru, zabudovaný předzesilovač pro sluchátka, aktivní snímač s 2-pásmovým ekvalizérem, smyčec a kalafuna. Vše v pouzdrě. V případě zájmu mi prosím volejte na uvedený telefon.
Detail
18. dubna 2017 
Nabídka:  Lekce na kontrabas
Individuální výuka kontrabasu. Styly - jazz, swing, country, klasická hudba atd. Výuka improvizace (hra z akordových značek, walking bass...), čtení not, hra smyčcem i pizzicato. Vyučuje absolvent Akademie múzických umění v Praze, člen Jihočeské filharmonie a kapely McBerds.
Detail
Ahoj, jmenuju se Magda Růžičková, je mi 37 let a hraju na piáno, zpívám a skládám písničky na texty nebo bez textů. Chci založit kapelu a KONEČNĚ hrát autorskou tvorbu, protože mě to baví a dává to smysl mýmu životu. Nečekám, že mě (nás) to bude živit, je to vážně spíš radost a velká touha. Je třeba vidět to reálně, přesto však to za to stojí, myslím si. Život jsou taky zážitky a emoce, nejenom prachy. Hledám k sobě 2-3 zodpovědné ŠIKOVNÉ muzikanty podobného založení pouze z Východních čech, kteří umí hrát nejen z not, ale muzikanty schopné improvizovat na hudební nástroje. Má představa je kapela složená ze 3-4 muzikantů: já piáno + zpěv, ty - zpěv + kytara nebo housle, akordeon, klarinet apod.- jakýkoliv melodický hud. nástroj a další šikovný člen hra na perkusivní hude. nástroje - cajon, bonga apod. Moje hudba má asi nejblíže stylu Zuzany Navarové a Nerezu, tedy přibližně folk, rock s prvky jazzu. Můžeš být žena nebo muž, na tom nezáleží, jde o to, jak si budeme rozumět hudebně a lidsky. Jsem z Hořic, zkoušelo by se nejspíše Hořicích, zázemí by zde mohlo být. Pokud tě inzerát zaujal, ozvi se, budu se těšit. Případně, pokud znáš někoho šikovného, kdo by chtěl hrát, předej mu kontakt. Děkuji. mag.ruz@seznam.cz
Detail