Přidat inzerát
Kategorie:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Reklama:
stříbro
Podpořte hudebníky:
Pokud se Vám tento projekt líbí a máte vlastní stránky, můžete podpořit tuto sekci vložením ikonky na svůj web:
Místa v kapele - inzeráty

Třeba právě díky Vám tu nějaký zpěvák najde svou kapelu, nebo si někdo talentovaný pořídí svou první kytaru...
Podpořte tak inzerující hudebníky!
Více ikonek...

Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Partneři sekce:
Rockmag.cz

CZ Music

www.metalbook.net
http://mortemzine.net/
http://www.cavern.cz
Hard Music Base: Encyklopedie H&H hudby.
Metal Web
RUM Zine
Panda Zine
iRockShock.net
volumemax.net
REKLAMA: Přívěsky kytar:
Nabízíme různé přívěsky kytar pro všechny příznivce muziky! - KLIKNI!

Hudba - učitelé, výuka

Počet inzerátů v kategorii: 130 (zobrazeny 1 až 10)
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Stránka:[1] 2 3 4 5 6 ...  Další >>
Přidat inzerát do této sekce
Vyučuji hře na kytaru(všechny žánry),baskytaru,bicí,zpěv,profesionální zkušenosti,Teplice a okolí do 50 km,cena 200 kč za hodinu+cesťák nebo dohodou,buď u mně nebo přijedu,kdykoliv a kamkoliv.
Detail
21. září 2017 
Nabídka:  PROFESIONÁLNÍ VÝUKA HRY NA KYTARU
Absolvent Pražské konzervatoře. Praxe 13 let - v současnosti ZUŠ Petřiny. Bohaté zkušenosti s výukou dětí i dospělých. Cena: 400,-/45min. + 100,- doprava k Vám. Místa: Praha 6 (Řepy, Ruzyně, Liboc), Hostivice, Unhošť, Rudná, Buštěhrad, Kladno a blízké okolí.
Detail
20. září 2017 
Nabídka:  Výuka hry na bicí nástroje
Nabízím lekce na bicí nástroje. Konzervatoř, 15 let výuky v ZUŠ, 22 let hudební praxe. Výuka je všestranná s individuálním přístupem k žákovi. Bez věkového omezení.
Detail
11. září 2017 
Nabídka:  Výuka zpěvu Ostrava
Sólistka opery a operety s třicetiletou pedagogickou praxí nabízí soukromou výuku klasického zpěvu.
Detail
06. září 2017 
Nabídka:  Výuka hry na klavír a akustickou kytaru
Dobrý den, v kc novodvorská na Praze 4 otevíráme od září 2017 kurzy klavíru a hry na akustickou kytaru, jak pro děti, tak i dospělé. Hodiny jsou individuální a cena jedné lekce je 230 kč. Rovněž nabízíme i výuku hudební teorie. V případě zájmu mne prosím kontaktujte na telefon 603268255, nebo emailem.Děkuji a budeme se těšit.
Detail
04. září 2017 
Nabídka:  Soukromá hudební škola Jitky Šťastné
Přijmeme zájemce o výuku hudby, zpěv, hra na piano.
Tel.: 774303750
Detail
03. září 2017 
Nabídka:  Výuka pop - zpěvu
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a správně ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to! Absoloventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí, členka kapely www.abbastars.com, skokanka roku Slavík Mattoni 2013 a autorka knihy "STAŇ SE SUPER STAR" vyučuje populární zpěv! Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-)
Detail
V centru Prahy (Vršovice) nabízím výuku hry na bicí soupravu se zaměřením na začátečníky i pokročilé. Od držení paliček, přes základní typy úderů, malý buben, rytmy, akcenty, koordinace, paradiddle atd. Na bicí hraji již přes 20 let a studoval jsem dle prof. Veselého (Pražská konzervatoř). Praxe v kapelách různých žánrů (např. pop, rock, blues, funk, metal, jazz atd.) i z nahrávacích studií. Cena 45 min. - 300 Kč. Po dohodě mohu dojíždět vyučovat i do vašich domovů (pak cena dohodou-zpravidla vyšší). Vyučuji dospělé a děti od 10 let.
Detail
31. srpna 2017 
Nabídka:  Nabízím volné místo učitele klavíru
Do soukromých hudebních kurzů v Říčanech přijmu učitele nebo učitelku klavíru. Výhodné podmínky, volné pracovní možnosti.Vhodné i pro studenty uměleckých škol. Požaduji reprezentativní vzhled, spolehlivost a samostatnost. Na DPP nebo ŽL.
Detail
Dobrý den, nabízím soukromé individuální hodiny klavíru a akustické kytary, jak pro děti, tak i dospělé v kulturním centru novodvorská na Praze 4. Výuka začne během září a cena jedné lekce je 230 kč. Pro váš zájem kontaktujte mně na telefon 603268255, nebo na mail-Matisc@seznam.cz. Budu se těšit.
Detail
Zobrazena stránka: 1 z 13
Stránka:[1] 2 3 4 5 6 ...  Další >>