Přidat inzerát
Kategorie:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Reklama:
stříbro
Podpořte hudebníky:
Pokud se Vám tento projekt líbí a máte vlastní stránky, můžete podpořit tuto sekci vložením ikonky na svůj web:
Místa v kapele - inzeráty

Třeba právě díky Vám tu nějaký zpěvák najde svou kapelu, nebo si někdo talentovaný pořídí svou první kytaru...
Podpořte tak inzerující hudebníky!
Více ikonek...

Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Partneři sekce:
Rockmag.cz

CZ Music

www.metalbook.net
http://mortemzine.net/
http://www.cavern.cz
Hard Music Base: Encyklopedie H&H hudby.
Metal Web
RUM Zine
Panda Zine
iRockShock.net
volumemax.net
REKLAMA: Přívěsky kytar:
Nabízíme různé přívěsky kytar pro všechny příznivce muziky! - KLIKNI!

Hudba - učitelé, výuka

Počet inzerátů v kategorii: 129 (zobrazeny 1 až 10)
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Stránka:[1] 2 3 4 5 6 ...  Další >>
Přidat inzerát do této sekce
Jsem absolventka celé základní umělecké školy (13 let) na klavír. Ráda bych předala své zkušenosti dál a vyučovala děti, u kterých chtějí rodiče velice individuální přístup a nechtějí, aby jejich dítě docházelo do ZUŠky. I základy hudební nauky. Pokud vaše dítě bude chtít hrát ze zpěvníku, klasiku, pop, jazz a tak dále, jsem mu plně k dispozici. K vám domů klidně dojedu- 150 kč/hod (výuku, která může samozřejmě hodinu přesahovat)
Detail
Veškeré informace na www.skolabicich.cz
Detail
21. dubna 2017 
Nabídka:  Lekce klavíru pop/jazz, klasika (Praha)
Nabízím lekce klavíru pro děti (od 6 let) i dospělé, pro začátečníky i pokročilé. Učím klasiku i populární styly, dále kompozici a hudební teorii. Ke svým žákům přistupuji především přátelsky, aby se na hodině cítili dobře. Pomáhám jim dosáhnout jejich vlastních cílů, ke každému přistupuji individuálně, při výuce pracuji s fantazií žáka, velmi dbám na uvolněnost rukou a celkový komfort u nástroje. Poradím, jak naložit s trémou a nízkým sebevědomím při veřejném vystupování, které často klavíristy provází. Poradím, jak řešit bolesti způsobené hrou na klavír (zejména ruce, záda, krční páteř) - sám jsem si tím prošel a konzultoval jsem tento problém s mnoha odborníky - za nejpřínosnější považuji půl roku konzultací u hudební fyzioterapeutky, Marty Němcové, Ph.D., kde jsem se učil správné technice, sezení, držení těla, strategii cvičení, protahování, atd. Studoval jsem klavír a skladbu na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze (klasický klavír u MgA. Hany Kaštovské, jazz piano u Jiřího Neužila, kompozici u Karla Růžičky). V rámci studia těchto oborů jsem absolvoval také další užitečné předměty, jako je hra na bicí nástroje, sólový zpěv, dirigování, studiová praxe nebo notační programy. Od září 2016 studuji klavírní pedagogiku v Metodickém centru na JAMU, kde také navštěvuji hodiny klasického klavíru u vyhlášené prof. Aleny Vlasákové a hodiny jazz piana u Jiřího Levíčka. Za svou hudební kaiéru jsem prošel řadou hudebních uskupení, hrajících hudbu nejrůznjších žánrů: Univers (rock), Grimasa Čápa (jazz – funky), Jamiroquai Tribute Band Brno (acid jazz, funk, soul a disco), Taneční orchestr Masarykovy univerzity (pop, jazz, soul, fusion, musical), Schola brněnské mládeže (worship), Cactus madness (jazz – funky). Praxe na hudebních školách i se soukromou výukou. Cena: 300 Kč za lekci u mě ve zkušebně (+ 100 Kč za dojíždění k vám domů). tel: 728 397 048
Detail
Ve dnech 22.4. a 6.5. 2017 proběhne v naší učebně zápis zájemců o výuku hudby - obor zpěv, hra na klavír či kombinace (zpěv, hra na klavír), zarezervujte si svůj termín zápisu. Tel.: 774303750
www.hudebniskolajstastne.websnadno.cz
Detail
14. dubna 2017 
Nabídka:  Soukromá hudební škola Jitky Šťastné
Nechcete promarnit letní měsíce nečinností? Přihlaste se do letních Akceleračních kurzů, naučíme Vás lépe zpívat, pracovat s hlasem, i začátečníky hrát na piano, děti i dospělé.
774303750
Detail
13. dubna 2017 
Nabídka:  Výuka kytary individuálně . Plzeň
Chceš se naučit hrát na kytaru ,nebo už hraješ a potřebuješ se zdokonalit ? Hraješ v rockový kapele a potřebuješ poradit ? Stačí si domluvit schůzku a jsem Ti k službám . Výuku je možné provádět individuálně dle vaší představy , po Plzni mohu i dojet po domluvě .
Nic nepotřebujete, mám doma kytary i vybavení.
Detail
12. dubna 2017 
Nabídka:  Výuka pop - zpěvu
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a správně ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to! Absolventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí, členka kapely www.abbastars.com, skokanka roku Slavík Mattoni 2013 a autorka knihy "STAŇ SE SUPER STAR" vyučuje populární zpěv! Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-)
Beatrice Todorová 777 555 197
Detail
Dobrý den,
jsem studentkou ZUŠ v Pardubicích, kde jsem letos absolvovala poslední ročník hry na klavír a příští rok absolvuji zpěv. Nabízím soukromé lekce zpěvu a hry na piáno v Pardubicích především malým hudebníkům, kteří se chtějí něco naučit, případně potřebují pomoci při studiu. Mohu také doučit základy hudební nauky. Na lekcích se s Vámi ráda domluvím, je možné chodit i o letních prázdninách, ve školním roce odpoledne či o víkendech.
Cena 90 Kč/h
Těším se na vás.
Více informací na můj email.
Detail
Ovládnete hru z not i doprovody písní podle akordů. Získáte správné návyky pro nejlepší možné výsledky. V případě zájmu také výuka hudební teorie a příprava na talentové zkoušky na hudební školy. Absolvent Pražské konzervatoře - hlavní obor "Hra na kytaru". Studium hudební vědy na FF UK. Dlouholeté zkušenosti s výukou dětí i dospělých. Od roku 2004 pedagog v základní umělecké škole - v současnosti ZUŠ Petřiny. Cena výuky: 400,-/45min. + 100,- doprava k Vám. Místa výuky: Praha 5, 6, Hostivice, Unhošť, Rudná, Buštěhrad, Kladno a okolí.
Detail
09. dubna 2017 
Nabídka:  Výuka hry na klavír
Vyučuji hře na klavír v Praze na Vinohradech a blízkém okolí děti od 5 do 15 let. Mám více než 20 let praxe na ZUŠ. Docházím domů za žáčky, volné hodiny mám nyní už pouze v první části odpoledne v pondělí, čtvrtek a pátek. Výuku předškolních dětí preferuji v ranních či dopoledních hodinách, mohu je dovést nebo přivést ze školky. Cena vyučovací hodiny (45 minut), která zahrnuje také cestu, je 300,- Kč s tím, že platíte pouze hodiny, které se uskuteční.
Detail
Zobrazena stránka: 1 z 13
Stránka:[1] 2 3 4 5 6 ...  Další >>