Přidat inzerát
Kategorie:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Reklama:
stříbro
Podpořte hudebníky:
Pokud se Vám tento projekt líbí a máte vlastní stránky, můžete podpořit tuto sekci vložením ikonky na svůj web:
Místa v kapele - inzeráty

Třeba právě díky Vám tu nějaký zpěvák najde svou kapelu, nebo si někdo talentovaný pořídí svou první kytaru...
Podpořte tak inzerující hudebníky!
Více ikonek...

Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Partneři sekce:
Rockmag.cz

CZ Music

www.metalbook.net
http://mortemzine.net/
http://www.cavern.cz
Hard Music Base: Encyklopedie H&H hudby.
Metal Web
RUM Zine
Panda Zine
iRockShock.net
volumemax.net
REKLAMA: Přívěsky kytar:
Nabízíme různé přívěsky kytar pro všechny příznivce muziky! - KLIKNI!

Hudba - učitelé, výuka

Počet inzerátů v kategorii: 129 (zobrazeny 1 až 10)
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Stránka:[1] 2 3 4 5 6 ...  Další >>
Přidat inzerát do této sekce
PŘIDÁNO DNES!   29. května 2017 
Nabídka:  VÝUKA ZPĚVU - populární hudba
Nabízím profesionální VÝUKU ZPĚVU s individuálním přístupem a v soukromém prostředí. Výuka se orientuje na vaše konkrétní požadavky a zaměření. Několikaletá koncertní i lektorská praxe a zkušenosti práce s hlasem v oblasti veškeré populární hudby, studium hlasových technik a metod na tuzemských i zahraničních školách, mi dávají prostor najít právě tu techniku, která bude vhodná pro váš rychlý a snadný vývoj. Každý člověk – hlas je jiný a vyžaduje tomu odpovídající osobní přístup.
Vše o mne a o výuce naleznete na webu www.zuzanajanissova.cz
Těším se na Vás :-)
Detail
26. května 2017 
Nabídka:  Kytarová škola Václava Veselého
Nabízíme soukromé lekce hry na elektrickou kytaru. Výuka je zaměřena na rozvoj širokého spektra hráčských technik (bending, legatové hraní, sweeping, tapping, chicken-picking atd.), improvizačních schopností a pohotovosti v rozličných stylech a na orientaci v hudebni teorii (harmonii, kontrapunktu...) a její využití v praxi kytaristy.

Škola vychází z dlouholetých zkušeností Václava Veselého, který působil ve skupinách jako Etc... Vladimíra Mišíka, Framus 5 Michala Prokopa, spolupracoval s Janou Kratochvílovou, Bratry Nedvědy a mnoha dalšími, v současnosti vystupuje se svými kapelami Doborhošť a Irish Dew. Mezi řady jeho žáků patří i Jan Dick Daniels (Steve Vai, Al Di Meola,...) Rudy Linka, Lenka Filipová, Petr Roškaňuk (Žlutý pes, ABBand,...) a další.

Spolu s individuální výukou jsou spojené také výjezdní víkendové semináře určené zejména pro žáky, které se konají jednou za půl roku a jsou zaměřené na praktické zkušenosti s hraním v kapele. Dále nabízíme letní intenzivní kurzy kytary a pravidelné přednášky o hudební teorii a jejím využití v praxi (zejména) kytaristy.
Detail
23. května 2017 
Nabídka:  Výuka hry na akustickou a elektrickou kytaru
Vyučuji hru na akustickou a elektrickou kytaru, základy hudební teorie, hraní z not a tabulatur, hru podle sluchu, orientace na hmatníku, stupnice a pentatoniky, různé techniky hry ...
Detail
22. května 2017 
Nabídka:  Výuka hry na kytaru
Jsem aktivní profi kytarista, kytaru vyučjuji již 10 let. Praha 4 ... cena 250 dospělí, 150 děti. Hraju v kapelách Judas Priest revival, Smokie revival, McEllen, hrál jsem s Milan Schelinger band, Pavlou Kapitánovou atd.. http://www.az.kytara.sweb.cz Učím doma, vybavení mám. Můžu učit i u vás.
Detail
17. května 2017 
Nabídka:  Výuka hry na baskytaru - okres Kroměříž
Chceš se naučit hrát na basovou kytaru? Nebaví Tě na Tvůj nástroj opakovat jen jednoduché podklady zábavových písniček? Chtěl by ses na svou baskytaru naučit opravdu hrát? Rád bys ovládal slap, hru prsty nebo by ses chtěl zdokonalit ve hře trsátkem? Tak napiš a třeba se domluvíme.
Na basovou kytaru hraji 12 let, mám 4letou praxi ve výuce. Těším se na všechny zájemce!
Detail
11. května 2017 
Nabídka:  Příměstský kytarový kurz
Pro všechny kteří chtějí zlepšit svoji hru na kytaru. Pořádá kyt.škola Diesis Brno ELEKTRICKÁ A AKUSTICKÁ KYTARA 9.7. - 14.7. 2017.
Cena 1700 kč. ( rock, blues, metal) možnost bezplatného zapůjčení vybavení ! Závěrečný jam session - Hudební klub Stará pekárna
Info: tel. 603736076 e-mail: diesis@volny.cz http://diesis.xf.cz
Detail
10. května 2017 
Nabídka:  PROFESIONÁLNÍ VÝUKA HRY NA KYTARU
Ovládnete hru z not i doprovody písní podle akordů. Získáte správné návyky pro dosažení nejlepších výsledků. V případě zájmu také výuka hudební teorie a příprava na talentové zkoušky na hudební školy. Absolvent Pražské konzervatoře - hlavní obor "Hra na kytaru". Studium hudební vědy na FF UK. Dlouholeté zkušenosti s výukou dětí i dospělých. Od roku 2004 pedagog v základní umělecké škole - v současnosti ZUŠ Petřiny. Cena výuky: 400,-/45min. + cestovné. Místa výuky: Praha 5, 6, Hostivice, Unhošť, Rudná, Buštěhrad, Kladno a okolí.
Detail
10. května 2017 
Nabídka:  Soukromá hudební škola Jitky Šťastné
Soukromá hudební škola přijme do letních Akceleračních hudebních kurzů zájemce o výuku hudby - obor zpěv, hra na klavír, aj. Tel.: 774 303 750
Detail
10. května 2017 
Nabídka:  Soukromá hudební škola Jitky Šťastné
Soukromá hudební škola přijme do letních Akceleračních hudebních kurzů zájemce o výuku hudby - obor zpěv, hra na klavír, aj.
Detail
Individualní soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru. Veškeré druhy techniky hry (sweep picking, tapping, atd...). Není nutná znalost not. Cena za 60 minut = 350,-Kč. Cena za 45 min = 300,-Kč.

Student konzervatoře, téměř 10let aktivního hraní, mnoho zkušeností.

Více info v odkazech.
Detail
Zobrazena stránka: 1 z 13
Stránka:[1] 2 3 4 5 6 ...  Další >>